Į Milaną su Wizzair ir Ryanair

Lietuvos ir Italijos draugystė – ne atsitiktinumas. Italai mėgsta savaitgaliais atvažiuoti į Vilnių ir Kauną, o lietuviai – nuskristi į Italiją paatostogauti ir pasigrožėti šia nuostabia šalimi. Lietuviai vyksta ne tik į sostinę Romą, bet ir patį gražiausią Šiaurės Italijos mistą Milaną. Vyksta visus metus, nes čia yra ką veikti, kur pramogauti ir kaip įdomiai galima paatostogauti…

milanas-ryanair

Į Milaną nuskristi galima abiejų pigių skrydžių bendrovių tiesioginiais reisais Vilnius (VNO) – Milanas (BGY). Tai gana retas atvejis, kai abi bendrovės siūlo skrydžius į tuos pačius oro uostus, tačiau jie skaičiuoti tikrai moka ir akivaizdu, kad šis maršrutas labai konkurencingas. Tai atsiliepia ir lektuvo bilietų kainai.

Kiek kainuoja lėktuvo bilietai į Milaną?

Pasižiūrėkime realias kainas. Jis yra labai panašios, todėl realiai reiktų gaudyti nuolaidas tam tikrų datų skrydžiams, nes reguliarūs reisai į abi puses tiek Ryanair, tiek Wizzair interneto svetainėse kainuoja labai panašiai – 300-350 litų į abi puses. Tiesa, prisideda dar bagažas, jei keliausite ilgesnėms atostogoms, nes per tris savaitgalio dienas sugebėsite pamatyti gal kokį 10% Milano grožybių, o su pačia Italija vargu ar susipažinsite. Tam reikia bent savaitės ar dviejų.

Bet kuriuo atveju, 300 litų skrydis į abi puses yra kur kas pigiau, nei iš Vilniaus automobiliu vykti į Palangą. Atostogų sezonas Milane prasideda anksčiau , nei Lietuvoje, tad keliones į šį nuostabū miestą galite pradėti planuoti jau dabar.

Pigių skrydžių bendrovės Ryanair ir Wizzair geresnes lėktuvo bilietų kainas pateikia, kai rezervuojamasi bent mėnesį iš anksto, tad pradėkite planuoti jau dabar.

Milanas gali būti tik pirma stotelė jūsų kelionėje. Kas trukdo įsigyti bilietą į vieną pusę, o atgal vykti iš Romos? Tiesa, iš Milano teks į Romą nuvykti jau vietiniu transportu – išsinuomavus automobilį arba traukiniu. Kelionė traukiniu trunka vos 4 valandas, tačiau rekomenduojama sustoti pakeliui kituose miestuose, kad pajaustumėte tikrąją Italiją ir pažintumėte ne tik turistų nušlifuotus rajonus, bet ir tikrą, kasdieninį italų gyvenimą.

Į Milaną su Wizzair ir Ryanair was last modified: February 25th, 2013 by admin